Testovali jste mobilní aplikaci Adiquit s komplexní podporou odvykání na cigaretách. Jaké jsou vaše recenze? 

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotili
5
1x
4
3
4x
2
1
doporučuje
20 %
Testováno v období
od 30. 9. 2020
do 15. 11. 2020


Chcete skončit s kouřením jednou pro vždy? Pak je Adiquit ta správná volba! 

ccFYuncQk-2LD11G87iQhZVY2_MOkmbNYQIKSxaSrULoKdJajKb6VukqAYG6nkEZdLz-Undmc0MFHLqw60RuFr7_kji76VYJwT7KbzSP0eejuo95zWN2mm5HdidvztskijdWiaY

Adiquit je jediná aplikace založená na vědeckých poznatcích a skutečné klinické praxi. Virtuální terapeut odborně provází kuřáka procesem odvykání a pomáhá mu s překonáním abstinenčních příznaků.

Adiquit vyvinul mezinárodní tým předních odborníků na léčbu závislostí z Evropy a USA. Adiquit vychází z komplexní odborné podpory kuřáka, která se běžně používá v terapeutické praxi.

Podle klinické studie je úspěšnost odvykání s aplikací Adiquit až 6x vyšší než při pokusech přestat kouřit bez odborné pomoci. S Adiquitem šetříte čas - máte odbornou podporu neustále po ruce.

Kouření je závislost a odvykání bolí. Za většinu neúspěšných pokusů může nedostatek informací o principu závislosti a nedostatečná příprava. Důkladná příprava a odborná podpora jsou proto při odvykání zcela klíčové.

Adiquit je odborník na cigarety, ale upozorňuje i na ostatní tabákové a nikotinové produkty.


Jak Adiquit funguje a proč dosahuje tak skvělých výsledků?   

  • Přizpůsobuje terapii Vašim individuálním potřebám.
  • Program začíná 10 denní přípravou, následuje 6 týdenní odvykací terapie.
  • Každý den vedete krátký dialog s virtuálním adiktologem.
  • Podporuje Vás na začátku i v průběhu odvykání.
  • Inspiruje Vás a motivuje k dosažení Vašeho cíle stát se nekuřákem.
  • Po ruce je rychlá pomoc při akutní chuti na cigaretu.
  • Adiquit Vás nenechá na holičkách, když si znovu zapálíte.
  • Poskytuje přehled Vašich úspěchů a pokroků.
  • Radí Vám s doplňkovou léčbou.Adiquit záměrně neobsahuje žádnou reklamu, která by Vás dráždila a rozptylovala od Vašeho odvykání.

Za vývojem aplikace Adiquit stojí dlouhá léta výzkumu a klinické praxe. Adiquit je ta nejúčinnější pomoc, který je na trhu k dispozici, v kombinaci s nikotinovými náhražkami a farmakoterapií dosáhnete maximálního možného efektu - proto není zdarma.

Plnou verzi aplikace bez reklam a dalších poplatků můžete mít za cenu výrazně nižší než je průměrná měsíční útrata za cigarety.

Více informací o aplikaci, jejích tvůrcích a postupech odvykání najdete na www.adiquit.cz.Každý den bez cigarety se počítá - stáhnete si Adiquit hned.

 
Hodnocení
5
avatar
Jan
Asi nejsem ten vhodný člověk, který bude řešit omezení čí přestání kouření díky aplikaci. zjistil jsem, že to je pro mě dost neosobní a to mi vadí. Jinak aplikaci chválím, ale není asi pro mě.
klad informace
klad není to pro mě
avatar
Libor
Na aplikaci jsem se dost těšil protože už opravdu chci přestat kouřit. Ale bohužel tato aplikace není pro mě. Nebavila mě a vlastně mě po čase nudila. Ale neříkám, že se se k aplikaci nevrátím.
klad zajímavé informace
klad nebavila mě
avatar
Petr
Trochu jsem čekal větší pecku, ale proč ne. Aplikace s vámi často komunikuje, což je při odvykání dost potřeba. Také se mi líbila grafika, je dost netradiční. Kouření jsem omezil a to je fajn zpráva.
klad aplikace je přehledná
klad nevím zda donutí odnaučit kouřit
avatar
Jan
Aplikace Adiquit neni špatná, člověk si uvědomí sám sebe, robot komunikuje tak, že člověk mluví v podstatě sám se sebou a uvedumuje si proč vlastně chce přestat kouřit. I když také záleží na povaze člověka. Já jako těžký flegmatik jsem nepřestal kouřit, ale díky Adiquit z 30 cigaret jsem ubral minimalne o půlku.
klad Komunikace
klad Uvědomí
klad Seknuti aplikace
klad Ne pokaždé si může vzít člověk telefon a říct si o pomoc
klad Je dost drahá
avatar
Martina
Kouřila jsme 18 let. Dopracovala jsme se na krabičku denně. Samozřejmě jsem přestat několikrát zkoušela, bezúspěšně. Ani teď netvrdím, že mám vyhráno, ale jsme na správné cestě. Appka Adiquit mi hodně pomohla a pomáha. Denné sezení s Adamem jsou účelné, pŕedem víte kolik času Vám cca zaberou. I když si myslíte, že za těch nespočet pokusů přestat již znáte všechny triky, appka nabízí ďalší. Hodně mi pomohla postupně se dostat k představě, že budu nekuřák. Celou dobu přípravy a samotného odvykání mi připomínala proč chci přestat, co dělat když mně přepadne chuť, jak odolat, proč vytrvat. Jinými slovy skvělá aplikace které Vám pomůže pochopit a připravit Vás na celý proces odvykání. Skvělé jsou i příklady jiných již nekuřáků k jentolivým denným úkolům. Doporučuji.
klad krátke denné sezení
klad motivačné, přičem motivaci si tvoříte sám
klad snadé ovládání
klad příběhy ostatných nekuřáky
klad nic, vše supr
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel