Vybraní testeři otestovali akumulátorové nůžky Black+Decker na trávu a keře. Jak jsou s nimi spokojení se dozvíte z recenzí

image
otestováno
Počet recenzí
4
jak jste hodnotili
5
3x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 1. 6. 2022
do 26. 6. 2022

18 V akumulátorové nůžky na trávu a keře Black+Decker

  • Výkonné a kompaktní kombinované nářadí 2v1: 18 V akumulátorové nůžky a křovinořez
  • Křovinořez s délkou čepele 20 cm a mezerou mezi čepelí 8 mm pro přesné tvarování keřů
  • Nůžky na trávu se šířkou čepele 10 cm pro čisté okraje trávníku
  • Výměna čepele bez použití nářadí pro snadnou a rychlou změnu použití
  • Vysoký komfort používání díky ergonomickému a kompaktnímu designu, nízké hmotnosti a pogumovaným úchopovým plochám
  • Lithium-iontový akumulátor 2,0 Ah 18 V POWERCONNECT™ s výdrží až 60 minut
  • Včetně: čepele na keř, čepele na stříhání trávy, nabíječky 1A

POWERCONNECT™ = Akumulátor je kompatibilní s celým sortimentem Black+Decker 18 V Li-Ion. V případě potřeby můžete snadno přidat do své sbírky další nářadí bez zbytečných nákladů na baterie a nabíječky navíc, a to výběrem nářadí bez akumulátoru.


Více informací o produktu najdete ZDE.

Hodnocení
4
avatar
Martin
Nůžky jsou skvělý a praktický pomocník na zkrášlování zahrady a její údržby. Překvapil mě svou nízkou hmotností, která samozřejmě poskytuje skvělou manipulaci s nůžkami, což je většinou největší problém u těchto AKUmulátorových přístrojů díky hmotnosti samotné baterie. Black+Decker si s tímto “problém” poradil na výbornou.
klad Hmotnost
klad Silnější plevel není problém
klad Vydrž baterie

Přílohy

FullSizeRender.MOV
avatar
Josef
18V aku nůžky Black+Decker na trávu a keře jsou výborným doplněním sortimentu pro zahradu a stříhání keřů. Měl by je mít každý zahrádkář. Výborný doplněk ke klasickým velkým elektrickým nůžkám na živý plot na kabel a malými nůžky s krátkou čepelí na baterie. Aku nůžky Black+Decker mají oproti konkurenci větší délku čepele - optimálních 20cm na rychlé zastřihávání, respektive úpravu - živých plotů, zahradních bonsajů, větviček a keřů aniž by se musel vytahovat prodlužovací kabel……přes letní sezonu. Obrovská úspora času. Jarní a podzimní stříhání živých plotů rozhodně velkými elektro nůžkami, to je logické. Rovněž oceňuji větší šířku čepele 10cm na zastřihávání trávníků u plotu a stromů. Velká výdrž baterie, cca hodinu. Oranžová barva je výborná, když se nůžky někde položí v křovině a hledají se. Baterii POWERCONNECT je kompatibilní s jinými aku výrobky Black+Decker. Rozhodně doporučuji.
klad výdrž baterie
klad dlouhá čepel
klad manipulace
avatar
Petr
Nůžky jsou bytelné, akorát do ruky, rychle se nabíjí a mají slušnou sílu. Prostě se s nůžkami parádně manipuluje a výborně fungují jak na zastřihávání stromečků (tújí), zastřihávání trávy třeba kolem zahradního dětského domečku, místa kolem plotu nebo tam kam prostě sekačka nezajede.
klad síla
klad lehké
klad manipulace
příloha
avatar
Pavel
Dostal sem na testování aku-nůžky Black+Decker. Jsou příjemné v ruce na držení ať v pravé či levé , vynikající střih , poradí si i se silnější větvičkou , s kratší lištou dobrá manipulace , baterie po 20 minutách stále výborný stav , malinko ztěžkne při střihání když je baterie nahoře a čepl dole. Za mě výborná věc a hlavně žádné kabely které se stále všude pletou. Profi zahradník nejsem, takže nějaké foto že to s nůžky od Black+Decker funguje.
klad dobrá manipulace
klad dlouhá výdž baterie
klad perfektní držení
klad ostré nůžky
klad celkově výborný pomocník
klad konečně bez kabelu
příloha příloha příloha příloha příloha
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel