Naši testeři testovali gumovou nástrahu Slim Jim a byli velmi spokojený. Vše se dozvíte v jejich hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
42
jak jste hodnotili
5
16x
4
21x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 12. 8. 2020
do 22. 9. 2020


Gumová nástraha Slim Jim 

Gumová nástraha Slim Jim je mezi rybáři známá především pro své vynikající vlastnosti při lovu candáta a okouna. Jedná se o velmi měkkou gumu, která pracuje i při velmi pomalém pohybu. Materiál je lehčí než voda, díky tomu zůstane nástraha po dopadnutí na dno vzpřímená a připomíná krmící se rybku. Při pohybu vysílá gumový ocásek vibrační vlny, proto můžete tuto nástrahu použít i při noční přívlači.

Pokud budete vybráni dostanete k otestování 2 gumy na okouny (7 cm) a jednu na candáty (10 cm). Gumy můžete nastražit na jigový háček, čeburašku nebo drop shot. 
Více informací o produktu se dozvíte TADY.


Hodnocení
42
avatar
Pavel
Lov na nástrahy Slim Jim je velmi příjemný.Lovím na ně s čeburaškou 2-5g a na menší nástrahy mi ůtočí především okouni a menší candáti, na větší ůtočí štiky a boleni.Nástraha má velmi živý chod i při minimálním pohybu, zvláště se mi líbí že připomíná krmící se rybku pokud je bez pohybu na dně.Ocásek náherně pracuje, a většina okounů prostě musí zaůtočit,protože nemá na vybranou. ))))) Co se týká nevýhod, nástraha je příliš měkká ve hřbetní části a háček se má tendenci prořezávat ven,zvlátě po ulovení větší ryby nebo při vázce.Další nevýhodou jsou oči které velmi brzy po nastražení a po pár hodech odpadnou.
klad živost nástrahy (ocásek)
klad pohyb rybky
klad velký výběr barev
klad příliš měkký materiál(tělíčko)
klad oči dlouho nevydrží na nástraze
avatar
Roman
Ahoj. Tato gumová nástraha vypadá zajímavě a pracuje skvěle. Nějaké ryby se provedli. Bohužel nic extra k focení. Určitě je třeba vyzkoušet i další barevné vzory a nějaký velký candat se nechá vyprovokovat k útoku
klad Krásný provokativní pohyb ve vodě
klad Odlesk ve vodě při náklonu a změna barvy
klad Na růžovou moc okoun nešli
avatar
Jan
Nástraha výborně pracuje i při velmi pomalém pohybu a snadno se ovládá i při malé zátěži. Barevné provedené je jemné přírodní. Měkké tělo však po několika útocích dosti poškozené, ale vzhledem k účinnosti nepodstatné. Na první vycházce 4x štika, 2x okou, na osattní nástrahy nic.
klad Pohyblivost
klad ovladatelnost
klad možná měkkčí provedení
avatar
Tomáš
Gumy Slim jim jsou vhodné na lov candátů propadem,kdy mají dobou akci při použití lehčích jigových hlaviček,na tekoucích vodách se osvědčily i při lovu jelců a okounů,velikost 7 cm je vhodná i dropshot na lov candátů.
klad akce
klad materiál
klad nic
avatar
Martin
Gumová nástraha Slim jim mě mile překvapila . Ve vodě nádherně pracuje , po odpadnutí na dno i ocásek v proudu nadále hezky pracuje ( zkoušení v mělké čisté vodě ) tyto nástrahy bych doporučil každému kdo chce vyzkoušet něco nového . Testovano s 5gr jigovou hlavičkou
klad Zpracování , barvy
klad Nic jsem nezaznamenal
avatar
Petr
Jedná se o kvalitní nástrahu vyrobenou z velmi poddajné gumy, která je dostatečně měkká, aby zajistila dráždivý pohyb i při velmi pomalém vedení. Zároveň, a to je nutné ocenit, vydrží opakované útoky dravců a hody na větší vzdálenosti, takže disponuje dostatečnou odolností, což u konkurenčních výrobců bývá často problém. V menších velikostech je použitelná i na lov pstruhů na jezerech či pro závody typu "trout area", a to zejména v křiklavějších barvách. Co se týče vlastního chodu lze konstatovat, že je srovnatelný s konkurencí. Slim Jim disponuje celkem agresivní akcí ocásku s velmi mírným pohybem do stran. Zde spatřuji prostor ke zlepšení, zeštíhlením profilu ocásku by došlo ke zvýšení kývavého pohybu (podobně jako u Keitech Easy Shiner), což je zejméná pro candáty velmi dráždivé i v situacích, kdy jsou spíše apatičtí. Celkově daný výrobek hodnotím velmi kladně a oceňuji zejména odolnost, kvalitní pohyb a povedené barevné zpracování.
klad odolnost
klad barevné provdení
klad kvalitní chod
klad dobrý pohyb při pomalém vedení
klad pohyb ocásku by mohl být více kývavý do stran, zejména pokud se jedná o candátovou nástrahu
příloha příloha příloha
avatar
Vojta
Gumová nástraha Slim Jim je velmi měkká a proto hezky pracuje i při menších pohybech a to na okouny je parádní věc. Zkoušel jsem to jak na jigovou hlavičku, tak i na čeburašku a více záběrů jsem měl s jigovou hlavičku. Na 7cm gumovou nástrahu Slim Jim jsem chytal okouny od 15-25cm a na 10cm jsem chytl jednu štiku kolem 55cm.
klad Měkká
klad Hezky pracuje
klad Dá se s ní chytat hodně způsoby
klad Nic
příloha
avatar
Matěj
Velmi zajímavá umělá nástraha jak už barvami tak chodem ve vodě. Avšak víc úspěchů jsem měl na rotačky, stojaté vody bez úspěchu, tekoucí občas menší okoun, určitě to budou úžasné nástrahy až se trošku ochladí a malé rybičky se schovají do bahna
klad Perfektní akce ocásku
klad Skvělé zbarvení
klad Krátká doba na testování
příloha
avatar
Filip
Supr univerzalni guma jak na candaty i na vveľké okouny. její farba tak i teličko ve vode vytváří veľmi realisticky vzhled čo je pro dravce neodolatelné. Vřele doporučuji. Už se teším na novinky v rôznych farbach.
klad Farba
klad Vzhľad
klad Pohyb
klad Nič
avatar
Vojtěch
Dobrý den Nástraha Slim Jim určit mohu doporučit. Perfektní práce ve vodě jak na okouny tak na candáty. Pěkně se pohybuji ve vodě ryby na to jdou 100 procentně mohu doporučit ostatnim rybářům a rybářkám .
klad Perfektni prace ve vodě.
klad Za jak dlouho mi přisli nástrahy na otestovani.
avatar
Jan
Nástraha jako taková není špatná, chytil jsem na ni pár okounu. Bohužel mě zklamalo, že hned po pár nahozech obě oči pryč, ale to je asi tak jediný mínus. Poměr cena/ kvalita je dobrá a pár si jich objednám :-)
klad Pohyb
klad Velikost vhodná na okouny
klad Odpadli oči téměř hned
avatar
Karel
Nástrahy Iron Claw se dobře vodí a ve vodě působí velice realisticky! Zaujalo mne především opravdu precizní zpracování a originální barevnost! E-shop dkfishing.cz mně baví. Asi nikdo nenabízí tolik věcí pro vláčkaře! Zkrátka hodně zábavy za málo peněz!
klad dobrá cena
klad dobrá kvalita
klad po hodině vláčení mi z jedné nástrahy odpadlo 3-d očíčko
příloha příloha příloha
avatar
Lukáš
Dobrý deň prajem, keď som začal testovať nástrahu Slim Jim hneď som si všimol že veľmi pekne pracuje aj pri pomalom vedení. Jej kvality sú určite výborná mäkkosť materiálu a jemne vybrujúci chvostik ktorý je perfektný na opatrné ryby. Vyborne na ňu reagovali ostrieže ale aj šťuky. Myslím že by bola perfektná aj na lov jalcov v zimnom období (7cm Slim jim), určite to budem skúšať. Tiež si myslím že by bola skvelá aj na lov boleňa pretože jej podlhovasté telo a mierne vybracie dokážu dobre napodobniť belicku ktorá uteká pred týmito predatormi čo je ich prirodzená potrava. Na Slim Jim 10 cm sa mi podarilo oklamať niekoľko štúk, strážil som to na čeburašku. Cieľom bol zubáč ale tým sa veľmi nechcelo tak mi radosť robili šťuky. Prekvapením bolo keď mi to zobrala podustva. Prajem pekný zvyšok dňa a teším sa na ďalšiu spoluprácu! Spozdravom Lukáš.
klad Páčilo sa mi že mi to ostrieže brali úplne celé a tam už je vidieť že ich to kvalitne zaujalo.
klad Ďalšia dobrá vlastnosť je že nástraha pri dopade na dno pekne stojí v stĺpci vody a pripomína to krmiacu rybku ktorá je ideálna na lov zubáčov. Najviac mi na Slim Jim 10 cm sedí lov na čeburašku.
klad Aj farebná škála nástrah sa mi páči.
klad Myslím že by mohla byť zmes silikónu viac tvrdšia aby nástraha dávala lepšie vybracie vo vode.
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Robert
Nástraha je výborně pohyblivá a pružná. Kopýtkový ocásek ji dodává vibrující pohyb. Celkový pohyb vypadá hodně slušný. Testoval jsem ji na čeburaškovém háčku, ale i na kratším jigu. Oboje funguje fajn.
klad kombinace těla smáčku a kopýtka
klad Nic
avatar
Rudolf
S nástrahou se pracuje velmi dobře a je pro dravce velmi dráždivá. Většinou jsem chytal řeky a díky měkkosti nástrahy s ní není třeba v proudu nějak moc aktivně pracovat. Pomalé tažení, nebo poskakování po dně z ní dělá nepřekonatelnou nástrahu. Pro okouny je tato nástraha opravdovým lákadlem. Na tuto nástrahu jsem chytal hlavně okouny a byl i záběr od štiky cca 40 cm, ale té se podařilo kousek od břehu vyháknout. Co se mi na nástrahách líbilo bylo, že po vyjmutí z obalu nebyl cítit klasický ,,gumový, zápach jak z jiných gumových nástrah. Zkoušel jsem pružnost nástrahy natažením,ale utrhl se mi ocásek. Po svaření nástraha dál velmi dobře pracovala bez omezení. Nástrahy jsem doporučil kamarádovi, který se specializuje na UL přívlač. Já se především specializuji na lov štik a určitě si tyto nástrahy objednám ve velikosti 16 cm. Jsem přesvědčen, že mi zejména v zimních měsících přinesou krásné úlovky.
klad Velmi dráždivý pohyb při vláčení
klad nemá ,, gumový,, zápach
klad barevná škála
klad není co bych vytkl.
příloha příloha příloha
avatar
Martin
Příjemné překvapení co se týče jak zpracování a samotného vzhledu a tvaru nástrahy, včetně detailů. Materiál je měkký, ale dostatečně odolný. Ocasní část výborně pracuje. Právě i díky materiálu je nástraha věrná. Těžko říct proč, ale nejčastěji jsem chytal na růžovou variantu na jigovce a cheburašce s 3 a 5g, což platolo zejména na okouny.
klad materiál
klad zpracování
klad pohyb nástrahy
klad zkoušel jsem hlavně menší varianty na MP, na candáty kvůli sinicím nedošlo
avatar
Matěj
zkoušel jsem malé nástrahy slim na okouny, nástraha ve vodě perfektně imituje rybku. zatím jsem byl pouze na jedné vycházce, kdy jsem ulovil okouna 35cm . Bylo více záběrů, bohužel bez úspěchu, asi jsem měl zvolit háčky s delším ramínkem. Těším se na studenější vodu až začnou být dravci aktivnější.
klad ****
klad *
avatar
David
Pro testování produktu jsem zvolil nastražení gumy s čeburaškou. Materiál nástrahy je krásně měkký, takže se ve vodě pohybuje naprosto přirozeně a čeburaška přidává kolébání se ze strany na stranu což imituje raněnou rybku. Opravdu krásný chod. Zbarvení je také dobře zpracováno a oči jsou jako bonus. Jediná vada na kráse byl zástřik na kopýtku, ale na chod to nemělo vliv.
klad Přirozený pohyb nástrahy
klad Barvy
klad Materiál
klad Zástřik u kopýtka
avatar
Tomáš
Slim Jim je velice dobře viditelná nástraha osvetčila se mi větší hlavička 3-4g kdy nástraha pracovala i při propadu. Bylo velice fajn že díky měkosti nástrahy pracovala až do půlky nikoliv jen ocásek Slim Jim s flitry se mi více osvědčil na řece kde lépe poutal pozornost a druhý jsem více využil na čisté zátoce v přehradě. Velice oceňuji že u obou nástrah i po pár vázkách zůstali obě oči.
klad Mekost nástrahy
klad Množství flitrů
klad Žádné
příloha
avatar
Jiri
Nástrahy mají velice pěkný chod, barvy a i celkové zpracování hodnotím pozitivne. Ve vodě pracují vepmi lákavé. Bohužel do současné doby bez ulovku, alebto se časem poddá. Na žádná negativa jsem neprisel.
klad Barva, tvar
klad Bez negativ
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel