Naši testeři testovali gumovou nástrahu Slim Jim a byli velmi spokojený. Vše se dozvíte v jejich hodnocení

image
otestováno
Počet recenzí
42
jak jste hodnotili
5
16x
4
21x
3
4x
2
1x
1
doporučuje
88 %
Testováno v období
od 12. 8. 2020
do 22. 9. 2020


Gumová nástraha Slim Jim 

Gumová nástraha Slim Jim je mezi rybáři známá především pro své vynikající vlastnosti při lovu candáta a okouna. Jedná se o velmi měkkou gumu, která pracuje i při velmi pomalém pohybu. Materiál je lehčí než voda, díky tomu zůstane nástraha po dopadnutí na dno vzpřímená a připomíná krmící se rybku. Při pohybu vysílá gumový ocásek vibrační vlny, proto můžete tuto nástrahu použít i při noční přívlači.

Pokud budete vybráni dostanete k otestování 2 gumy na okouny (7 cm) a jednu na candáty (10 cm). Gumy můžete nastražit na jigový háček, čeburašku nebo drop shot. 
Více informací o produktu se dozvíte TADY.


Hodnocení
42
avatar
David
s nástrahou se mi pracovalo snadno a byl jsem mile překvapen, jak kvalitně a realisticky je návnada vyrobená. rozhodně zajímala i rybáře z řad mých přátel a výrobek jsem jim doporučil.bohužel se mi žádný úlovek nepodařil
příloha
klad zpracování
klad kvalita
klad nic
avatar
Martin
Gumová nástraha Slim Jim na okouny a candáty je vzhledově hodně povedená. dobře se s ní manipuluje a je příjemná i na dotek, materiál je měkká guma. příští rok využijeme v Irsku při rybaření. doporučil jsem dál, všechny zajímala a líbila se.
klad design návnad
klad není nic
avatar
Luboš
Použil jsem jigovou hlavičku 10g háček bez nálitku, po druhém záběru se začal háček prořezávat, uplně devastujicí byl záběr od štiky- utržený ocásek,celá nastraha potrhaná,chytal jsem dál bez ocásku ,chycen další Bolen. na tuto nástrahu celkem uloveno 4 ryby,okoun,bolen,štika,bolen, na nástrahu 7cm žádný záběr.Příliš měkký ve hřbetu nastrahy-prořezává se.
příloha příloha
klad velikost 10cm modročerná
klad málo kusů na testování ospon 2ks
klad měkké ve hřbetu nástrahy
avatar
Jan
Nástraha Slim Jim je super měkká nástraha, která pracuje výborně na vertikal, dropshot i stop and go. Candáta jsem nevytáhl jelikož Slim Jim 10cm chutná i štikám a nebyl jsem na ně připravenej silou carbonu. Slim Jim 7 cm je na okouny jak magnet. Uměl bych si Slim Jim představit i ve 14 cm.
příloha příloha
klad Měkkost
klad realizace pohybu
klad Úzký kopýtko
avatar
Tomáš
Nástraha Slim Jim svým tvarem velmi připomíná smáček, rozdíl pouze v ocasní části (zakončeno "kopytem", právě z toho důvodu nástraha lépe fungovala na vertikální přívlač, kde funguvala bezvadně. Právě štíhlé smáčkové tělo působilo problém při napichování na jigovou hlavu. Při klasické přívlači že břehu mi chybělo "vrtění" tělové části, pracoval spíše jen ocas. Velké pozitivum nástrahy je její lehkost (při dopadu na dno se vznáší a připomíná krmící se rybku). Celkově jsem byl s nástrahami spokojen.
klad Lehkost
klad Měkký materiál
klad Vertikální přívlač
klad Malé kopyty
klad Pohyb pouze ocasní části
klad Příliš úzké tělo (problémy s napichováním nástrahy)
avatar
Jana
Zaujaly mě skvěle propracované detaily, měla jsem za to, že oklamou i toho nejobezřetnějšího dravce :-). Bohužel se tak nestalo a nezadařil se mi ani jeden záběr. Nástraha je ale z velmi příjemného materiálu, výrobek se povedl a věřím, že příště budu úspěšnější.
klad detaily
klad 0
avatar
Martin
Nástraha Jim Slim mě velice překvapila. Za posledních x let se mi nepovedlo za jedno docházku nachytat tolik různých druhů ryb. Tloustě,okouna,štiku a candáta. Velikost 7cm a v barvě malé rybičky top nástraha a univerzál,když si člověk chce zachytat. Nástraha je velice měkká,pracuje jak ve stojaté vodě,tak v mírné proudu,kde pohyb ryby je přímo úžasný a stačí jen nástrahu v proudu podržet.
příloha příloha
klad Barva,tvar těla,měkký ocásek
klad Pohyb rybky
klad Univerzálnost velikost 7cm
klad Použivat jig bez nálitku
klad Na úkor měkkost vydrží jeden max 2 utoky ryby
avatar
Jakub
Slim jim je bezvadná nástraha. Má úžasný nepravidelný chod, který dráždí ryby. Jeji pohyblivý ocásek hezky pracuje i při velmi pomalém vedení. Je velmi měkká, což může být i mínus, jelikož ryby nastrahu seberou někdy až příliš. Za mě úspěšnější v křiklavé barvě. Mínus vidím v útocích menších ryb i na větší nastrahy nebo jen měty velké ryby míjeli.
příloha příloha
klad Cena
klad Skvěle pohyblivý ocásek
klad Velká dostupnost barev
klad Příliš měkká nástraha
klad Útoky menších ryb na větší nastrahy
avatar
Marián
Zdravim, napisem to strucne, testoval som to zatial len na Vltave v Prahe. Tu vacsiu som hned odtrhol, co je skoda, ale po tych mensich mi sli okouni, takze pohoda ? som s nimi spokojny, takze som to hned odporucil znamym.
klad Chod, farba
klad Nic
avatar
Ladislav
Guma je kvalitně zpracovaná, má zvýrazněné oči a v modré barvě zcela jasné propracovane probarveni. Netrhá se u háčku po několika použitích. A i po vytažení ryby ok. Umim si představit koupení dalších. Určitě mohu doporučit.
příloha
klad Aktivní pohyb
klad Pořizovací cena při ztrátovosti vláčení
avatar
Patrik
Gumové nástrahy Slim Jim mne zaujaly velmi dobrým chodem a zajímavým vzhledem. Na zelenou verzi v délce 7cm se mi povedlo chytit dva menší candáty, pak jsem ji bohužel nechal ve vázce. Delší verze 10cm v černobílém provedení mi bohužel žádný záběr nepřinesla, nicméně ve vodě pracuje opravdu výborně a určitě ji dám při další výpravě šanci. Celkově nástrahy hodnotím velmi kladně a mohu je doporučit i ostatním rybářům.
klad přirozený chod nástrahy
klad široký výběr produktů
klad žádná negativa jsem neobjevil
avatar
Jiří
Vyzkoušel jsem nástrahy jak na rybníku tak i na řece a velká spokojenost,když se náhodou někde sekne tak je dostatečně odolná a vždy jsem ji vytáhl vcelku.Vytáhl jsem na ní candata i několik stik.Velká spokojenost
klad Barva,pohyblivost,cena,odolnost
klad Nic mne nenapada
avatar
Tomáš
Gumová nástraha má krásný chod a ocásek provádí opravdu pěknou práci aby ryby zaujal vibracemi. Materiál gumy je měkčí což zajišťuje krásné pohyby. Nástrahu jsem měl na jigové hlavičce 7,5g s háčkem 3/0.
klad materiál
klad chod nástrahy
klad oči vypadli už při nastražení jigovky
avatar
Petr
Nástraha má ve vodě hladký chod. V ruce mi byla příjemná a dokonce ani nezaváněla jako některé gumové nástrahy. Průhledná verze nástrahy vypadá po nasazení na jigový háček, jako by měla páteř a vnitřnosti. Velice mne potěšily i propracované oči Slim Jimu. Při testování jsem nic neulovil, ale domnívám se , že je to pouze otázka času.
klad Celkový vzhled
klad Dobrý chod nástrahy ve vodě
klad Oči
klad Nemám co vytknout
avatar
R
Standartní napíchnutí na hlavičku. Nástraha se při napíchnutí netrhá. Odpovídající velikost. Nástraha se dobře pohybuje ve vodě. Na háček jsme chytli menší štiku a pár okounů. Nástraha má atraktivní barevné provedení.
klad nástraha se netrhí
klad barva nástrahy
klad pohyb ve vodě
klad nástraha by mohla vydržet více než jedno kousnutí ryby
avatar
Eliška
Na gumových nástrahách Slim Jim mě ze tří testovaných nejvíce zaujal vzor HR (7cm), ve vodě krásně pracoval, byl krásně barevný a ve vodě atraktivní. Co se mi nelíbilo je že po pár hodech upadali očička z obou menších gum.
klad Atraktivní vzhled
klad Tvar nástrahy
klad pohyb ve vodě
klad realistické oči
klad vypadlé oči z nástrahy
klad měkkost nástrahy (utrhnutý ocásek)
avatar
Adam
Na nástrahu Iron Claw reagují ryby velice spolehlivě. Podařilo se mi pomocí této nástrahy zaujmout několik okounů a jednoho ulovit i během krátké vycházky. Největší uspěch měla volba žlutozelené barvy, která byla ideálaní nástrahou do nepříliš čisté vody. Další rozhodující faktor úspěchu přisuzuji dráždivému pohybu ocásku nástrahy při vedení z propadu a to díky tomu, že je vyrobena z opravdu měkké gumy.
příloha příloha
klad Fluo žlutozelená barva
klad Velikost
klad Velice měkká nástraha
klad Nabízená tržní cena
klad Plynulý pohyb
klad Při dodaní produktu odpadené očko u jedné z nastrah
klad Kvůli špičaté hlavě nástrahy pri použití jigové hlavy dochazí k deformaci přední části nástrahy
avatar
Nick
Nástraha fajn, zajímavý chod, ale je to strašné podobná nástraha od konkurenčních značek, ale ano funguje, vibrace na ocásku jsou fajn. Nejsem na UL fishing chytám spíše střední přívlač takže jedná guma na test je poměrně málo. Naštěstí jsem si vybral vodu kde jsem ji hned neposlal do háje. Cílil jsem na candáta, bohužel nebrali ..ryba z propadu přišla ale překvapení bylo že ne taková jakou bych čekal. Tloušť 6tkove řady.
příloha
klad Nástraha fajn a možnost si ji vyzkoušet. S Iron Claw jsem zkušenost neměl.
klad Doba doručení plus krátká testovací doba, těžko můžu hodnotit po pár hodinách lovu
klad Jedná velká guma je opravdu málo
avatar
Petr
Tyto nástrahy jsem zkoušel poprvé a mohu je doporučit, všem, kteří k vodě vyrazí na dravce. Podařilo se mě ulovit pár pěkných okounů a menších štiček. Nástrahy slim jim se ve vodě chovají přirozeně a pro dravce jsou neodolatelné. Jedinou nevýhodou těchto nástrah jsou velmi měkké ocásky, které doslova zachutnali sotva mírovým štičkám. Gumové nástrahy Slim jim jsou jedny z nejlepších, které jsem měl možnost vyzkoušet a určitě si je pořídím do své výbavy.
příloha příloha
klad přirozený pohyb ve vodě
klad nic
avatar
Jiří
Tak minulý víkend testování proběhlo úspěšně ,Slim jim vzor HR šlape parádně. Dal jsem 7.5g jigovou hlavičku a mírně poskubaval ,jako první ryba maly podsekly amur a pak přišlo hodně candátů kolem 40 cm a asi 10 okounů, největší 30cm. Hned jsem si na e-shopu objednal asi 40kusu Slim jim různé druhy, za mě veliká spokojenost. Ten den šli jen na ten vzor HR ,tamty dva bohužel ani záběr ,ale o týden později se to obrátilo a šlo to na ty druhé a ty prirozene nesli vůbec. Všechny nástrahy se krásně vodí, nadnáší a jsou na ne úžasný kopance od candatu.
příloha příloha
klad Krasne se vodí
klad Asi žádné nemá
Zobrazit více recenzí