Postarejte se o svou pleť se speciálně vyvinutým krémem pro muže Koolman 24 cream

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
konec přihlašování
25. 10.
23:00
konec testování
15. 11. 2021

Koho hledáme

Hledáme 10 testerů, kteří otestují Koolman 24 cream a své hodnocení budou následně sdílet zde na webu, na Heureka.cz a na svých sociálních sítích.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník.

Redakce ze všech přihlášených vybere náhodně 10 testerů, kterým Koolman 24 cream zdarma zašleme na adresu domů.

Koolman 24 cream

Život je neustálá práce na sobě. Muži na celém světě se snaží být lepšími.
Pro nás, v Koolmanu, je to úžasně inspirující, protože tuto snahu nevidíte jen zvnějšku, spojenou s denní péčí o celé tělo, ale rovněž i uvnitř, prostřednictvím každodenní reflexe a osobního růstu.
Naše prémiová značka Koolman aspiruje být rádcem a pomocníkem moderního muže v oblasti zdravého životního stylu, komplexní péče o pleť i tělo a intimní pánské hygieně, využívající jen přírodní aktivní látky a jednoduchou moderní denní rutinu péče.
Když vypadáte a cítíte se dobře, jste lépe vybaven čelit výzvám dnešního světa a jste schopen dosáhnout svých cílů.
Koneckonců, skutečná změna často u muže začíná pohledem do zrcadla. S Koolmanem víte, že dokonalost nemusí být jen snem.

Jsme přesvědčeni, že účinné a krásně navržené výrobky zpříjemňují každodenní život i vaše pocity. Každodenní péče o pleť a intimní místa by měla být jednoduchá, příjemná a efektivní.
Je každodenní nutností moderního muže. Viděli jsme, že dnešní muž si z tohoto hlediska nemá příliš z čeho vybírat. Proto jsme se rozhodli toto změnit a přišli jsme s kosmetikou, která je komplexní, přitom jednoduchá k použití, šetří váš čas, pomáhá zlepšit vaši pleť i komfort intimních partií.

Koolman 24 cream byl speciálně vyvinut pro mužskou pokožku, je to plně přírodní výrobek, který pánové mohou používat na denní i noční použití.

Odstraňuje drobné linky a vrásky obnovuje buněčnou strukturu pleti, zpomaluje proces stárnutí. Velice účinný hydratační krém pro použití ráno, večer, plná antioxidantů, s kaviárem, který hydratuje a zpevňuje vaši pleť. Tento účinný anti ageing krém chrání vaši pleť před negativními důsledky dnešního životního prostředí i denními stresory.

  • zjemňuje pleť, vrací ji pevnost a pružnost 
  • hydratuje pleť, vhodný pro všechny druhy pleti
  • odstraňuje drobné linky a vrásky
  • vyživuje pleť
  • chrání před toxiny z životního prostředí
  • objem: 50ml


Více informací o produktu najdete TADY.