Vybraní testeři testovaly atraktivní návnadu Mikbaits boilie BigC Cheeseburger. Jak jim návnada vyhovovala si můžete přečíst v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
52
jak jste hodnotili
5
21x
4
18x
3
11x
2
1x
1
1x
doporučuje
75 %
Testováno v období
od 5. 7. 2020
do 16. 8. 2020


Mikbaits boilie BIG BigC Cheeseburger

Boilie BigC Cheeseburger má imponující sýrovou vůni, která se prolíná s rybím a masovým základem, stejně tak i několika druhy koření. Tekuté složky mají extra silný říz, kteří kapři zbožňují.

Během velmi krátké doby na něj bylo nachytáno spousta ryb přes 20 kg (největší 33,40 kg) z českých a slovenských svazových vod.

BigC je skvělé zejména na pískovnách a jezerech, ale velmi nás překvapilo i na řekách nebo menších vodách. Dá se použít po většinu sezóny, včetně velmi studené vody. Při jeho použití doporučujeme dobře zabezpečit pruty, aby vám je kapří sýrožrouti nestáhli do hlubin!Více informací o produktu najdete TADY.


Hodnocení
52
avatar
Michal
Začátkem srpna jsem se vypravil na menší pískovnu, kterou jsem si hodně oblíbil. Byla to první výprava s tímhle Boilie a musím říct, ze jsem si ho zamiloval hned od první chvíle. Krásná vůně a super složení, které si zamiluje snad každý. Na dvoudenní výpravě se mi podařil kapr o váze 18 kg. Tímhle kaprem jsem si zvýšil svůj osobák ze svazovky a věřím ze to vezme ta vysněná ryba 20+. Boilie BigC mužů jen doporučit.
klad Vůně
klad Složení
klad Žádný zápor neni
příloha
avatar
Petr
Petruv zdar,po třech víkendových výpravách,byl tento víkend jediný úspěšný. 4 dny Těrlicko, nic ani jeden záběr,potom Žermanice taky bez záběrů. Poslední testovací víkend který skočil dnes,byl celkem úspěšný,výprava byla na Přehradě Baška a používali jsme váš testovací boilies s kombinací pop-up boilie s příchutí pampelišky. Přišli kapříči kolem 55,žádná sláva,Lín 40 cm a Amur 62 cm viz foto.
klad Nic specifického
klad Podle mého názoru byly tyto teplé dny špatné pro testování
příloha příloha příloha příloha
avatar
Pavel
K testování jsem využil až poslední den z důvodu dovolené. Jelikož k testování přišlo pár kuliček, dokoupil jsem ještě 5 kg. Dva dny jsem chodil zakrmovat lovné místo tímto produktem. V neděli ráno jsem na obě udice nastražil toto boilie. Na jedné udici dvě kuličky a na druhé jedna s jednou plovkou (na panáčka). Během 6 hodin přišlo 7 kaprů. Největší vážil 11,5 kg, nic velkého. Boilies bylo účinné, ale chtělo by to víc času a množství na zakrmování. Jinak spokojenost.
klad Docela účinné za krátký čas
klad K testování malé množství
avatar
Tomáš
Chytal jsem na to cca měsíc, uloveny menší kapři, tak do 60 cm. Na druhém prutu taky koule od mikbaits sardinka oliheň a na to o hodně větší kapři, něco okolo 90cm +- 15kg. Takže si myslím že chesburger nic moc a hlavně dlouho nevydrží ve vodě, rychle se rozpouští.
klad Vůňe
klad Malí ryby. Rychle se rozpouští.
avatar
Jakub
Dobrý den měl jsem tu čest vyskouset boillies krásně voní a drží bohužel ale bez záběru tak třeba to dopadne někdy jindy děkuji ale je pravda že rybiy moc nebraly nikomu tak ho ještě vyskousim na podzim to bude třeba lepší ale hrozně krásně mě voní děkuji rád vyskousim i něco dalšího
klad Ano
klad Ne
avatar
Michael
Dobrý den, chtěl bych se podělit o své první testovací zkušenosti. Chci, pro začátek poděkovat, katalogu irybářství.cz za příležitost testovat novinky ze světa kaprařiny. Už se těším na další testovací výzvy, například s firmou Nikl. Vrhnem se tedy na novinku firmy Mikbaits. Do kategorie Big přibyla příchuť BigC Cheeseburger. Měl jsem negativní zkušenosti se sýrovými koulemi od značky JetFish, bohužel jsem na ně nikdy nic nechytl ani kamarádi z blízkého okolí. Přihlásil jsem se do testovací výzvy z důvodu dát ještě šanci boilies se sýrovou příchutí. Na první dojem mě příjemně překvapila vůně, struktura, tvrdost boiliesu. Mám v oblibě měkkčí koule, jsem u vody aktivní, vyhledávám obsádky ryb. Má nejoblíbenější koncová montáž je použití potápivé količky s plovkou, viz obrázek. Plovoucí kulička s příchutí Pampeliška od stejnojmenné značky. Musím říct, že jsem byl příjemně překvapen z výsledku. S bratrem jsme vytáhli kapry přesahující 12 kilovou hranici. Vše chyceno v nočních hodinách.
klad silná sýrová příchuť s masovým základem
klad tvrdost koule
klad čerstvé suroviny
klad není co vytknout
klad delší prostor k vyjádření, cca 2000 znaků
příloha příloha příloha příloha
avatar
Filip
Při prvním otevření balení, to je opravdu zážitek. Vůně je opravdu výrazná a hned kopne do nosu. Opravdu připomíná sýr i po několika hodinách na vzduchu neztrácí svojí charakteristickou vůni ani po několika hodinách. Už na první pohled jde vidět hodně přísad a semínek, při rozlomení jde poznat že struktura není nijak extra pevná . První zkušební místo byla svazová přehrada Rozkoš kde jsme přečkali jednu noc, kromě několika malých kapříků a bílé ryby přišel v 10 hodin krásný Amur 98cm 10kg. Což byl největší úlovek no cheeseburger. Následně proběhlo několik vycházek na svazovou pískovnu, ale bohužel při výpravách s cheeseburgerem se nedařilo z důvodu počasí ani aktivita ryb nebyla nijak závratná. Závěrem musím uznat že je to vydařené boilies. Má všechny aspekty které by mělo mít. Jedinou vítku bych měl ohledně doby rozpadu, boilies se rychle rozpadává a upřímně bych ho nedoporučil používat na noc kdy nikdo nechce moc přehazovat. Věřím že bude mít hodně úspěchů. Petrův zdar!
klad Vůně
klad Struktůra
klad Stálost na vzduchu
klad Rychle se rozpadá
příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Jan
Dobrý den zasílám své hodnocení na produkt cheeseburger, které jste mi zaslali. Podnikl jsem stím dvěvvýpravy. První výprava byla víceméně úspěch. Na cheeseburger jsem měl jeden prut na který jsem dal jenom s PVA a jednu kouli. Hned po chvíli jsem dostal záběr od malého kapra. Na druhý nához jsem tam nechal tu samou kouly, která se krásně rozmačela. Nic méně ta už tam ležela dlouho bez pohybu, ale byl bych raději kdyby se mi ta koule rozpouštěla trochu rychleji a více voněla na to kratší chytání. Nic méně druhá výprava byla o poznání úspěšnějsi. Vyrazil jsem na ryby s mým kamarádem na Labe kde jsme oba dva byly na cheeseburger úspěšný já jsem druhou noc kdy jsme měl nahozeno cca 8hodin, pak se ten prut rozjel a vytáhl jsem krásného 12,5kilo kapra a kamarád den na to vytáhl deset kolo kapra na cheeseburger v kombinaci pop apem black pepper. Tímto bych vám rád poděkoval za možnost otestovat tento produkt a těším se na další možnosti s vámi testovat. S pozdravem Jan Benček.
klad Netradiční vůně
klad Dobré na velké kapry
klad Na krátkou vycházku malá atraktivita
avatar
Martin
Po dobu testování jsem byl z nedostatku času jen na jedné vycházce. Na uvedené boilie jsem měl dva záběry. Jednu rybu jsem nezasekl a druhou jsem při zdolávání utrhl o kámen. Dcera byla na rybách se mnou a chytala na produkty od jiného výrobce, byla bez záběru.
klad Vůně produktu
klad Žádné
avatar
Jan
Ahoj, nedávno jsem měl možnost vyzkoušet boilie BigC Cheeseburger od firmy Mikbaits. Za mě se boilie velice povedlo, protože vás ihned po otevření pytlíku zaujme opravdu silná vůně sýru. Boilie pod háčkem vydrželo s přehledem 6 hod. což byla doba během které jsme přehazovali. Na boilie jsme chytali 5 dnů, avšak během těch 5 dnů byla extrémní horka, která způsobily menší aktivitu ryb. Chytali jsme na svazové vodě v Ms kraji, kde se nám nakonec podařilo chytit krásného 10kg kapra z hloubky okolo 6 metrů. Myslím si že boilie zaujme nejen ryby, ale získá si i své rybáře kteří jej budou používat na svých rybářských výpravách.
klad Silné aroma
klad Dlouhá doba rozpadu
klad Snadno lze nepíchnou jehlou bez předvrtání
klad Příliš velké kusy vaječných skořápek
příloha
avatar
Pavel
Týden na soukromé vodě sobačov. Zakrmoval jsem tím stejným boilie a přišel jen jeden kapřík. Pak jsem byl u nás na jezeře a za pt dní ani jeden kapr.Vůbec to nebralo. Možná bylo moc vedro a nechtěli nic jíst. Moc bych chtěl zase něco testovat i když to nedopadlo dobře.
klad Aroma
klad Boilie málo přitahovalo ryby
avatar
Roman
Ahoj. Produkt od značky Mikbaits Cheesburger je pecka. Ryby pochytany a aroma je hodně provokativní. Vzhledem k používání různých řád boilies od Mika určitě nešlapli vedle. Nepovedlo se mi sice nic extra k pochlubeni, ale ryby na prut s touhle kouli šli. Určitě zkusím další výpravy
klad Příjemné výrazné aroma
klad I po pár hodinách aroma uvolňuje
klad Asi špatná voda k testu. 100 ryb 100 chuti. Větší kusy se nepovedli
příloha
avatar
Roman
Díky za možnost testování návnady Mikbaits boilie BigC Cheeseburger. Tuto návnadu jsem použil při chytání kaprů na písníku. Patrně se kaprům líbila chuť těchto koulí složených z koření, masa a sýrovou vůní. Úlovek byl ohromující - kapr, který měl 83cm a 18kg.
klad vůně, sýrová chuť
klad -
příloha
avatar
Petr
Jako první mne zaujala příjemná a intenzivní vůně hned po otevření balíčku. Co se týká účinnosti, byl jsem také velmi překvapen. I když jsem boilie využíval jen na jednodenních vycházkách, ryby na tuto nástrahu reagovaly opravdu rychle. Používal jsem klasickou montáž na vlas, s několika koulemi přidanými do PVA sáčku. Co mne překvapilo asi nejvíce, byla účinnost na silně zabahněné a zarostlé vodě. Za normálních okolností, se na této vodě bez plovoucího boilie nehnu z místa, ale tady záběr přišel i na kuličku ze dna. Osobně jsem zvědav, jak bude toto boilie fungovat na podzim v chladnější vodě.
klad + ryby rychle reagovaly na nástrahu
klad + příjemná vůně
klad vyšší pořizovací cena
avatar
Michal
Boile jsem testoval výhradně na svazovém revíru. Jedná se o malou řeku, kde jistě pěkné kousky jsou ale o trofejních kaprech nelze mluvit. Myslel jsem si že pro testování udělám výjimku a podívám se i na stojatou vodu, ale to jsem nestihl do termínu vložení recenze. Ryby jsem lovil na klasické kaprové návazce, bez velkých krmných kampaní, tak jak jsem zvyklý-spíše hledám vhodné místo než abych sypal, do vcelku tou dobou rychle tekoucí řeky, kila krmení. Chytal jsem na dva pruty na jednom jsme měl vždy BigC a na druhem jsem střídal různé boilie. V celkovém měřítku mi větší úspěch přinesla jiná boilie než právě BigC, ale pěkné kousky se dají chytit i na BigC. Vůně je příjemná, konzistence pevná, v tekoucí vodě vydrží pár hodin a celkové se s boilie dobře pracuje. Pro větší úspěšnost by se jistě hodilo použití nějakého boosteru, ovšem ten nebyl součástí testu. Mimo kaprů se na háčků objevilo i par pěkných karasů. Kvalita surovin je vidět při rozlomeni boilie(skořápky od vajec, atd).
klad Pevné boilie vhodné do tekoucí vody
klad Vůně
klad Kvalitní balení
klad Kvalitní suroviny
klad V mých podmínkách přináší menší úspěch než jiné boile
příloha
avatar
David
S 1/2kg toho moc testovat nejde. Po zakrmení takřka celým 1/2kg a nechání pár kuliček pod háček se podařilo přelstít jednoho krasavce. Boilii BigC krásně jemně vonní po sýru a překvapivě i chytá, ale až po delší době. Nemyslím si, že je na rychlé chytání.
klad Vůně
klad Struktůra
klad jen 1/2kg
příloha příloha
avatar
Milan
Boilie jsem zkousel na lipne. Misto jsem mel predem vybrane, zakrmene. Testoval jsem dohromady nejakych cca 36 hodin a za tuto dobu jsem chytil na big C jednoho kapra 65cm, a par zaberu k tomu jinak zadna slava. Vyzkousim jeste na podzim az nebude takove vedro tak snad se bude darit vic.
klad Nic
klad Nic
avatar
Filip
Boilie BigC Cheeseburger jsem měl v plánu testovat ve dvou situacích. První byla tišina nad jezem na jinak proudné menší řece, kde se běžně vyskytují kapři do 65 cm. Druhou situací byl dobře zarybněný rybník o rozloze kolem 500 ha, kde jsem chtěl strávit prodloužený víkend (cca 4-5 dní). Bohužel tuto výpravu jsem z časových důvodů nestihl. Na řece jsem strávil mnoho hodin složených z krátkých vycházek (cca 4 h). Zkrátka když se naskytl volný čas mezi prací a rodinou. Jeden prut byl vždy nastražen s boilie BigC Cheeseburger. Bohužel bez záběru. Zkoušel jsem různé montáže, různé dipy i různé kombinace s pop-up boilie. Právě tyto kombinace s pop-up byly jediné co udělaly záběr, ale nebyla to velká sláva. Bylo to pouze pár menších kaprů okolo 45 cm. I přes drobné neúspěchy z řeky, stále to s tímto boilie nevzdávám. Věřím, že na delší výpravě u rybníka ukáže svůj potenciál a chytí krásné ryby.
klad delší doba rozpouštění
klad silné aroma
klad malá účinnost na řece
avatar
Petr
Diky vaší stránce se mi dostalo do ruky Boilies BigC Chesburger.Tuto kuličku jsem testoval pouze na jedné výpravě a i tak mě mile překvapila.Tato výprava byla ve znamení neaktivity ryb ale i tak se mi na tuto kuličku podařilo přelstít jednoho kapra o neuvěřitelné váze 20,79kg.Tato ryba byla jediná za celou výpravu.Veřím že tento výrobek přinese spoustě rybářů jejich vysněnou rybu.Za mě mohu vřele doporučit.
klad Doba rozpadu
klad Není co
avatar
Petr
Boilie jsem použil při dvou krátkých výcházkách, kdy při obou mi na podložce skončil dabl. Což jsem vůbec nečekal vzhledem k velmi teplému počasí. Na první přivonění je boilies velice atraktivní a po mé zkušenosti je i velice rychlé. Ideální parťak na krátké několika hodinové vycházky. Celkem jsem za dvě vycházky ulovil 6 kaprů kdy největší měl 62cm. Za mě má toto boilies palec nahoru.
klad Na první pohled a přivonění je patrné, že je boilies našlapané.
klad Rychle pracuje ve vodě.
klad Chytá ryby.
klad Nic.
příloha příloha příloha příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel