Otestovali jste doplněk stravy Proerecta LONG pro dlouhodobou podporu erekce

image
otestováno
Počet recenzí
24
jak jste hodnotili
5
9x
4
13x
3
2
1x
1
1x
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 6. 12. 2021
do 9. 3. 2022

Proerecta LONG pro podporu erekce 

Proerecta Long jsou tobolky určené k dlouhodobému užívání.

Pravidelným užíváním po dobu alespoň jednoho měsíce lze dosáhnout podpory kvalitnějšího sexuální života (a nejen toho). Bylinné složení s aminokyselinami a vitmíny dlouhodobě pečuje a přispívá k mužeské sexualitě.  Pravidelné užívání s sebou přináší mnoho pozitivních účinků, které každý muž ocení. Vitamíny a obsah aminokyselin spolu s bylinnými výtažky fungují jako cílená podpora sexuálního zdraví.

Tobolky Proerecta Long zvyšují celkovou energii, libido, růst vlasů a nehtů a také zlepšují náladu.


Klíčové vlastnosti

  • Tobolky speciálně pro zralé muže
  • Bez lékařského předpisu
  • Bylinné složení s aminokyselinami a vitamíny
  • Dlouhodobá péče
  • Přispívá k sexualitě a sexuálnímu zdraví
  • Normální hladina testosteronu
  • Normální plodnost a reprodukce


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
24
avatar
Láďa
Užívání přípravku mi napomohlo k zvýšení celkové energie. Pociťuji i zvýšení libida již po měsíci užívání. Celkově se mi zlepšil růst vlasů a pevnost nehtů. Od té doby, co užívám Proerecta Long si všímám viditelného zlepšení nálady. Tento doplněk stravy doporučuji všem mužům.
klad Složení
klad Kvalita
klad Vzhled balení
klad Dávkování
klad Účinek
klad Nic
avatar
Michal
Tento potravinový doplněk jsem vybral kvůli jeho složení a obsahu vitamínů. S libidem problém nemám, nicméně trpím na nedostatek hořčíku, který je zde v dobře stravitelné podobě, podobně jako macca, která celkově přispívá k hormonální balanci organismu. Kapsle jsou akorát velké a snadno stravitelné.
klad velikost kapslí
klad obsah vitamínů
klad obsahuje Macca
klad posiluje imunitu
avatar
Jan
proerect long po dobu uživani jsem na sobě poznal změni,zvišeni energie ,lepší naladu a taky energie libida je to dobrý produkt fak super.poznal jsem to i při vykonu práce že jsem mněl lepši vykon a taky naladu nebyl jsem tak unavení. nepoznal jsem lepši produkt fak super.
klad všechno
klad nic
avatar
Petr
Produkt zajímavý, klasický doplněk stravy. Žádné negativní výsledky jsem nezaznamenal. Mohu zde jen říci, že každý pociťuje jiný výsledek, hlavně záleží na očekávání výsledků. Prostě záleží na každém. Jen říkám není to lék na všechno, ale to asi každý ví....Produkt vřele doporučuji. Růst vlasů a nehtů mi přijde stejný. Zvýšení energie, libida a energie jsem zaznamenal.
klad Krabička docela pěkná, snadno oteviratelná.
klad Klasický produkt , čili doplněk stravy
avatar
Michal
Tablety jsou trochu větší, ale překvapilo mě, že se celkem snadno zapíjí. Zaznamenal jsem určitě zvýšení libida, zvýšení energie a dobrou náladu, což ale mohlo i souviset s klidnějším obdobím Vánoc. Na vlasy a nehty zatím žádný moc viditelný vliv užívání nemělo, ale chce to asi vytrvat v užívání ještě déle.
klad zvýšení energie
klad větší libido
avatar
Petr
O produktu protect s long si myslím že je super. Po delším užívání se mi zlepšila nálada a zvisilo libido. Má to i pozitivní vliv na práci. Také se zlepšila kvalita nehtů už se netrápí jako před užíváním tablet. Co se týče vlasů má užívání přípravků proerecta jednoznačně pozitivní účinek. Tablety se dobře užívají a balení je uživatelský příjemné. Můžu jen doporučit.
klad Balení
klad Vzhled
příloha
avatar
Milan
Nedokážu posoudit reálnou účinnost, ale neměl jsem v této oblasti po užití žádné problémy, což samozřejmě může být jednak placebo, nebo opravdu tato formule z přírodních zdrojů na podporu funguje. Mohu tedy doporučit pro všechny kdo o koupi tohoto přípravku uvažují.
klad velikost balení
klad nic
avatar
Petr
Produkt PROERECTA long užívám zhruba měsíc. Změnu cítím hlavně v tom, že jsem zaznamenal zvýšení životní energie a dokonce i libida. Tabletky se snadno užívají a nedráždí žaludek. Musím pochválit i balení přípravku - je hezké a díky jeho tvaru a velikosti ho můžete nosit s sebou kamkoli. Produkt se mi líbí zejména díky přírodnímu složení.
klad přírodní složení
klad balení
klad nic
avatar
Radek
Musím dodat,že baleni Proerecta Long je přehledné a celkově obal i provedený vzhledově dobře, poskytuje základní informace. Dobře hermeticky uzavřené proti nechtěnému otevření. Po jeho užívání jsem zjistil, že energie vydrží až do večera a pokud je pracovní den dlouhý tak i přesto jsem nebyl tak vyčerpaný. A co se týká libida tak i v tom je to znát , není člověk ani tak náladový. Další kladný vliv to má na vlasy a nehty. Zlepšil se i jak růst vlasů na místech kde rostly pomalu nebo vůbec, tak naopak začali růst znova. A co se týká nehtů, tak se zlepšila kvalita a pevnost. Jak v růstu tak i při upravování samotných tolik se netřepí. Celkově se zlepšila po jeho užívání i nálada. Ráno ihned od probuzení ,člověk není protivný, unavený hned po ránu jak vstane.Celkově je víc v klidu a v pohodě než byl dříve. Rozhodně bych Proerecta Long doporučil i ostatním. Za mě celková spokojenost .
klad Obal
klad Velikost kapslí
klad Neni nic
příloha příloha
avatar
Jan
Proerecta LONG mě příjemně překvapil svým složením. Obsahuje plno vitamínů a také macu o které vím, že je dárce vitality pro muže i pro ženy. Po několika týdnech musím říct, že cítím daleko více energie. Myslím, že doplňky stravy mají svůj smysl. Budu užívat dál.
klad složení
klad energie
klad vitalita
klad nic
avatar
Lukáš
Měl jsem možnost tento doplněk stravy vyzkoušet. Momentálně ho užívám 3 týdny. První čeho jsem si všiml je rozhodně víc energie a menší únava. Zvýšila se i chuť na sex a celkově zlepšení nálady. Líbí se mi přírodní složení a praktické balení. Určitě tento produkt stojí za vyzkoušení.
klad složení
klad menší únava
klad energie
klad chuť na sex
klad cena
avatar
Petr
Tobolky jsou v praktické uzavíratelné krabičce. Popis přímo na balení je přehledný a česky, což hodnotím velmi kladně. K samotnému produktu - nepocítil jsem zlepšení nálady, růst vlasů ani zvýšení celkové energie. Vzhledem k ceně bych si jej nekoupil, kromě citrulinu a maca extraktu je to podprůměrný multivitaminový přípravek.
klad Popis produktu a obsah v češtině
klad Nepocítil jsem deklarované účinky produktu
příloha příloha příloha
avatar
Ladislav
Tobolky Proerecta Long jsou zajímavým doplňkem nejen pro starší pány, kteří potřebují podpořit nejen erekci, ale také zlepšení nálady pro sexuální hrátky. Oceňuji velmi zajímavé složení - přírodní výtažky z bylin, minerály -hořčík, zinek, vitamíny, omega 3.
klad jednoduché dávkování
klad zlepšení libida a zdraví nehtů
avatar
Jakub
Tablety jsou klasického typu bez chuti a zápachu, takže v užívání nic nebrání. Zvýšení celkové energie je super :) ale mohou za to Vánoce a dovolený. Růst vlasů a nehtů se zdá být o něco lepší :) Zlepšila se určitě i nálada. Určitě bych tabletky doporučil, na někoho to může mít takový vliv a na druhého zase jiný.
klad Baleni
klad tvar tabletek
klad nic
avatar
Tomáš
Po mesici uzivani bylo znat zlepseni kvality vlasu, pevnosti a rustu nehtu. Zlepsila se i malinko plet. Vylepsila se pozitivni energie, imunita. Co se tyce sexualni stranky, pomohl k lepsimu prokrveni, tedy k lepsi erekci a lepsi stimulaci. A tim se tlepsila i cela psychika k lepsimu.
klad celkem rychly nastup ucinku
avatar
Petr
Testoval jsem produkt cca tři týdny. Balení přípravku je vizuálně příjemné a lze ho v pohodě brát s sebou i na cesty. Kapsle samotné jsou mi barvou a vůní příjemné. Při užívání jsem cítil zvýšení energie i libida :). Zdálo se mi i to, že mi rychleji rostou nechty.
klad Zvýšení energie
klad Obal
klad Vůně
klad Nic špatného jsem nezjistil.
avatar
Robert
Po necelém měsíci užívání mohu říci, že se zlepšila kvalita nehtů. Co se týče nálad, tak vzhledem k tomu, že jsem pozitivní člověk, nemohu posoudit :-). S erekcí také nemám problémy, ale když se jednalo o styk několikrát za den, ano, erekce byla naprosto dostačující a bez problémů. Produkt mohu jen doporučit.
klad zlepšení kvality nehtů
klad zlepšená erekce při styku několikrát denně
klad nic
avatar
Lukáš
Tablety užívám již měsíc, pravidelně a bez opomenutí. U tablet jsem zaregistroval lehké účinky. kdy tyto se projevují u mne větším množstvím energie přes den a ráno při vstávání nejsem tak unavený. Bohužel na funkci ke které jsou určené sem nepocítil žádnou změnu a to ani po delším užívání. Změny si nepovšimla ani manželka, kdy jediné co mi k tomu řekla, že se jí zdá že nejsem tolik unavený. Bohužel jsem na sobě jiné účinky nepocítil a nezměnilo to ani delší užívání prostředku
klad Velikost tablet
klad Více energie
klad Méně unavený
klad u mne nepůsobí jak mají
avatar
ivana
proerecta long je výživový doplněk pro muže..během par dní je změna u muže znát..sice to není dokonaly,ale postupem stáleho užívaní se to myslím ještě víc zlepší..všechno nejde hned,že ano :)..celková energie se zlepšila..nálada se též zlepšila jak v povaze tak v intimním životě..
klad překvapila mě účinost
klad nemám výtky
avatar
Martin
Určitě mohu vřele doporučit, velmi znát je dlouhodobý nárůst energie a stoprocentně i zlepšení nálady, to je markantní...velmi zajímavá záležitost i co se týče libida, alespoň partnerka byla spokojena ? celkově musím jen a jen doporučit naprosto všem...
klad Naprosto vše
klad Nic
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel